Kontakt/O nas

POWSTALIŚMY

ABY TWORZYĆ WIZERUNEK TURYSTYCZNY GMINY

Dzisiaj nie wystarczy mieć czystą i piękną plażę, nieskażoną przyrodę, wyjątkowe zabytki, luksusowe miejsca noclegowe, smaczną kuchnie itd. Trzeba to jeszcze umieć ubrać to wszystko w porządne opakowanie marketingowe i oferować jako kompleksowy produkt turystyczny. Dlatego powstało Visit Mrzeżyno, które skupia różne osobowości, talenty, umiejętności i doświadczenie. A to wszystko po to, żeby wdrożyć najnowsze instrumenty marketingowe, w celu jak najskuteczniejszej promocji Gminy Trzebiatów i podmiotów branży turystycznej.

TRZON NASZEGO ZESPOŁU TWORZĄ NASTĘPUJĄCY LUDZIE

Olek Banaszak
OLEK BANASZAK

Kopalnia pomysłów

Z wykształcenia geograf – o specjalności geomorfologia brzegu morskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania obiektami hotelowymi. Niespokojna dusza, która w wielu miejscach mieszkała i z niejednego pieca chleb jadła. Jest specjalistą od marketingu i obsługi klienta. Zajmuje się również projektowaniem graficznym materiałów

Michał “Ostry” Ostrowski

MICHAŁ “OSTRY” OSTROWSKI

Twarz, głos i encyklopedia
Z wykształcenia i zamiłowania przyrodnik. Popularyzator historii średniowiecza, obyczajowości rybackiej, dziejów kultury pomorskiej. Dziennikarz, autor książek, artykułów, filmów dokumentalnych. Gawędziarz gromadzący legendy, baśnie i lokalne ciekawostki. Urodzony w Trzebiatowie wychował się na wyspie Mrzeżyno.

KAROL KRZYŻANOWSKI

Filmowanie i social media

Najmłodszy w naszej ekipie, ale posiadający duże doświadczenie zarządzania social mediami. Prowadzi własną firmę, tworzącą filmy promocyjne oraz jest operatorem drona. Pracuje również jako specjalista ds. marketingu w sieci obiektów wypoczynkowych. Jest też naszym motorem pchającym wiele projektów do przodu.

Kontakt:
tel: 602 594 673
email: info@visitmrzezyno.pl

STOWARZYSZENIE NA RZECZ PROMOCJI GMINY TRZEBIATÓW “VISIT MRZEŻYNO”
Cypriana Kamila Norwida 6, 72-330 Mrzeżyno, Polska

KRS 0000900139
NIP 8571931380
REGON 388897498

nr konta: 92 8566 1026 0302 2240 5002 0001